Tygří balíček (10 intenzivních konzultací)

Série intenzivních sezení pro odhodlané v hodnotě 14.500 Kč – za 13.000 Kč!

Balíček hloubkových konzultací pro klienty ochotné na sobě zapracovat – tzv. “vzít býka za rohy.” Jestli jste fakt tygři, jsem pro! Pojďme se do toho společně obout.

Moje sezení jsou opravdu do hloubky a klienti oceňují, že nechodím kolem horké kaše. Pomáhám vám vynést na světlo a pojmenovat to, co si jen myslíte. Mým úkolem je zrcadlit pravdu, byť ji možná zrovna nechcete slyšet. V tomto se výrazně liší od dlouhodobých terapeutických procesů, které jsou zaměřené na to, že si máte sami dojít k odpovědím na otázky.

V mém případě si sami budete dávat cíle a výzvy a pak je s mou podporou plnit. I zde jste plně v roli toho, kdo drží opratě, ale očekává se, že na sobě máknete mimo naše sezení. Jinak si budeme jen hezky povídat a to nikam nevede. Mezi stěžejní aktivity mimo sezení patří pravidelná psychohygiena (najdeme spolu metodu, která vám sedí), rozšiřování si obzorů novými aktivitami a konktétní kroky k naplňování vašich osobních cílů.

Časový rozvrh

  • Celkem 10 sezení je vhodné rozvrhnout tak, aby proběhla v rámci maximálně 6 měsíců. Je třeba zajistit dost času na “usazení” informací a vyzkoušení nápadů v praxi, ale současně neztratit kontinuitu.
  • Délka jednotlivých sezení je standardně 2 hodiny. V případě, že se otevře komplikované téma, můžeme přetáhnout až jednu další hodinu bez další přirážky. Prosím, udělejte si na tuto možnost prostor v kalendáři.
  • Sezení v často žádaných časech “po práci,” tedy po 17:00 hodině a večer jsou možná, ale je nutné je plánovat hodně předem, neboť v tu dobu obvykle učím kurzy. Výhodným obdobím je proto léto a období listopad-leden.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v soukromí v Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud už se známe z kurzů nebo to jinak nejde, zvládneme to online.

Pro komunikaci mezi sezeními preferuji používat WhatsApp. Pokud mi zrovna nebudete o půlnoci posílat obrázky koťátek, ráda odpovím na krátké dotazy, posdílím odkazy a nápady apod.

Balíček konzultací zahrnuje

  • 1x Diagnostické sezení na začátek a plánování témat – ideálně osobně
  • 8x Konzultační sezení na aktuální téma dle Vašeho výběru
  • 1x Výstupní sezení pro shrnutí procesu a naplánování nových etap života
  • 1x Medaile za výdrž

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327