Balíček Kompas (3 konzultace + kurz)

Směrovací balíček sezení v hodnotě 5.300 Kč – za 4.500 Kč

Pokud stále hledáte směr a nevíte, co vlastně chcete, je tento balíček je pro vás. Jde hlavně o diagnostiku a nasměrování. K balíčku záměrně přidávám i možnost účastnit se kurzů, kde zjistíte, že vůbec nejste sami a můžeme využít skupinové dynamiky pro urychlení procesu. Nějakou dobu trvá, než si vyzkoušíte, co je to vaše pravé ořechové. Je to tedy spíš detektivní práce a průvodcovství při vašich pokusech a omylech. Díky podpoře si ale můžete ušetřit řadu slepých uliček a snadněji překonat období změn.

Časový rozvrh

  • Celkem 4-5 setkání je vhodné rozvrhnout tak, aby proběhla v rámci cca 3 měsíců. Je třeba zajistit dost času na “usazení” informací a vyzkoušení v praxi, ale současně neztratit kontinuitu. Pokud jste ale připraveni pracovat na sobě intenzivně nebo potřebujete rychle udělat osobní rozhodnutí (nová práce, změna partnera, stěhování apod.), můžeme si dát sezení i rychle za sebou a kurz využijete kdykoli dle programu.
  • Délka jednotlivých sezení je standardně 2 hodiny. V případě, že se otevře komplikované téma, můžeme přetáhnout až jednu další hodinu bez další přirážky. Prosím, udělejte si na tuto možnost prostor v kalendáři.
  • Sezení v často žádaných časech “po práci,” tedy po 17:00 hodině a večer jsou možná, ale je nutné je plánovat hodně předem, neboť v tu dobu obvykle učím kurzy. Výhodným obdobím je proto léto a období listopad-leden.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v soukromí v Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Pro komunikaci mezi sezeními preferuji používat WhatsApp. Pokud mi zrovna nebudete o půlnoci posílat obrázky koťátek, ráda odpovím na krátké dotazy, posdílím odkazy a nápady apod.

Balíček konzultací zahrnuje

  • 1x Diagnostické sezení na začátek (u vracejících se klientů můžeme jít rovnou do hloubky), ideálně zde vybereme vhodné téma kurzu
  • 1x Vstup na celodenní kurz nebo 2x večerní kurz na téma dle vlastního výběru z aktuálního programu
  • 1x Konzultační sezení, kdy půjdeme do hloubky s centrálním tématem nebo v návaznosti na téma kurzu
  • 1x Výstupní sezení, vyhodnocení poznatků a naplánování dalších životních fází

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327