Jednorázové intenzivní sezení

Jednotlivé sezení v hodnotě 1.500 Kč (pro účastníky kurzů za 1.000 Kč)

Leccos umím rozlousknout napoprvé a někomu stačí občasná aktualizace stavu. Přesně pro tyto případy dělám jednorázová sezení, která jdou do hloubky a nechodí kolem horké kaše. Klienti mi nejednou volají se slovy, že potřebují “nakopnout” a o tom to je. Vy přece tušíte, co je potřeba a máte představu, kde bude zakopaný bludný kámen, ale jen jde o to si to říci nahlas, pojmenovat to, uznat… a jít zas dál. Potud mohou jednorázová sezení pomoci.

Neslibuji zázraky, ale je pravda, že leccos opravdu rozlouskneme za jedno sezení. Teprve pak se ukáže, zda si poradíte sami nebo jde o téma natolik velké, že budete potřebovat další pomoc a vedení – buď moje nebo třeba někoho, koho Vám doporučím. Věřte mi, že cílem není vás “nalákat” na kontinuální pravidelná sezení (už tak na ně mám málo času). Cílem je vám ukázat cestu a dát vám odvahu na ni vykročit.

SLEVA PRO ÚČASTNÍKY MÝCH KURZŮ

Pokud jste u mne byli v posledních 6 měsících na kurzu, máte první jednotlivé sezení se slevou za 1.000 Kč. Výhodou samozřejmě je, pokud se přihlásíte co nejrychleji po kurzu, protože si budu lépe pamatovat, o čem jsme mluvili. Téma konzultace se ale nemusí týkat toho, co jsme probírali v kurzu. A protože už se známe osobně, není problém udělat sezení kdykoli a odkudkoli online.

Časový rozvrh

  • Délka jednotlivého sezení je standardně 2 hodiny. V případě, že se otevře komplikované téma, můžeme přetáhnout až jednu další hodinu bez další přirážky. Prosím, udělejte si na tuto možnost prostor v kalendáři.
  • Sezení v často žádaných časech “po práci,” tedy po 17:00 hodině a večer jsou možná, ale je nutné je plánovat hodně předem, neboť v tu dobu obvykle učím kurzy. Výhodným obdobím je proto léto a období listopad-leden.

Osobní konzultace nebo online

Pokud jsem v Praze, můžeme se setkat v soukromí ve Vršovicích, jinak online na Zoomu, Skypu nebo i jen telefonu (někteří lidé preferují sezení bez kamery). První sezení preferuji osobně, zejména pokud se ještě neznáme z kurzu, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Pro následnou komunikaci preferuji používat WhatsApp. Pokud mi zrovna nebudete o půlnoci posílat obrázky koťátek, ráda odpovím na krátké dotazy, posdílím odkazy a nápady apod.

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327